4 işlem

4 işlem oyunu 2368 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Bilgi Yarışması Oyunları Zeka Oyunları

4 işlem 4 işlem ; 4 işlem Oyununda oyunun zorluk derecesini ayarlamak sizin elinizde. 4 İşlem oyununda isterseniz işlemleri karışık bir şekildede çözmeniz mümkün. Oyun içinde işlemleri fare yardımıyla tutup doğru cevabın üzerine sürüklemek yeterli olacaktır.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

4 işlem Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uphill Rush 4 Uphill Rush 4 İlerlemek için yön, zıplamak için boşluk, turbo için X, harita için M tuşlarını kullanıyoruz.

Kutuyu Uyandır 4 Kutuyu Uyandır 4 Uyuyan kutuyu çizeceğimiz şekillerle aşağıya düşürüp uyandırmaya çalışıyoruz. Şekilleri mouse ile çiziyoruz. İyi eğlenceler.

Kırmızı Top 4: Bölüm 2 Kırmızı Top 4: Bölüm 2 Tehlikelerle dolu ormanda yolumuzu bulmak ve dünyayı kötü karelerden kurtarmak için mücadele ediyoruz.

Kırmızı Başlıklı Kız Çıkarma İşlemi Kırmızı Başlıklı Kız Çıkarma İşlemi Masal kahramanı kırmızı başlıklı kız çıkarma işlemi oyunuyla karşımızda.Kırmızı başlıklı kız ayıcıkın üstünde ilerlemesi için çıkarma işlemlerini doğru bilmeniz gerekiyor.İyi oyunlar..

Çiftlik Kur 4 Çiftlik Kur 4 Çiftliğimizi kurarak şehrin bunaltıcı hayatında uzaklaşacağız.Çiftliğimizde sebze ve meyvelerin hasat zamanı gelmiş ve hayvanlarımızın bakmamız gerekiyor.Çiftliğimizde ördekler,inekler,penguenler ve kirpiler var ve onlara bakacağız.Oyunumuzda bu hayvanların da barınaklarını yapmamız gerekecek.

Benten 4 Kol Benten 4 Kol Benten Dört Kol puzzle oyunu 36 parçalı seviye 2 ben10 yap boz oyunları..iyi eğlenceler

Ateş Çocuk ve Su Kız 4 Ateş Çocuk ve Su Kız 4 Ateş Çocuk ve Su Kız 4. oyun Kristal Tapınağı ile maceralarına kaldıkları yerden devam ediyor. 4. oyunun en sevindirici özelliği Türkçe seçeneğinin de olması. Gizemli bir tapınakta buluşan ikilinin kristalları toplayarak çıkışa ulaşmalarını sağlayın. Ateş Çocuğu yön, Su Kızı A,W,S,D tuşlarıyla kontrol ediyoruz. İyi eğlenceler.

4'lü ATV 4'lü ATV 4 adet atv toprak parkurda garip tekerlekleriyle yol almaya çalışıyorlar.Yön tuşları ile oynanıyor.

4 işlem 4 işlem 4 işlem Oyununda oyunun zorluk derecesini ayarlamak sizin elinizde. 4 İşlem oyununda isterseniz işlemleri karışık bir şekildede çözmeniz mümkün. Oyun içinde işlemleri fare yardımıyla tutup doğru cevabın üzerine sürüklemek yeterli olacaktır.

1 sınıf toplama işlemi 1 sınıf toplama işlemi 1 sınıf toplama işlemi oyunu kendinizi geliştirebileceğiniz harika bir oyudur. 1 sınıf toplama İşlemi oyununda öncelikle yapmak istediğiniz işlemi ve zorluk derecesini seçiyorsunuz. Daha sonra karşınıza gelen soruların doğru cevaplarını girerek bölümü tamamlamaya çalışıyorsunuz. 1 sınıf toplama İşlemi oyununda birbirinden farklı sorular sizleri bekliyor.