Bilgi Yarışması Oyunları

0/0

Bilgi Yarışması Oyunları Bilgi Yarışması Oyunları ile ilgili aradığınız tüm oyunları bulabilirsiniz.

Kim milyoner olmak ister Kim milyoner olmak ister Kim milyoner olmak ister oyununda sizler için dikkatlice şeçilmiş genel kültür sorularından oluşan sorulara doğru cevaplayarak toplam 15 soru sonucunda tam 1 milyon TL kazanabilirsiniz. Takıldığınız zaman kullanmak için 3 joker hakkınızı kullanabilirsiniz. Bunların dışında telefonla sorma ile de soruyu bir yakınınıza sorabilirsiniz. Arkadaşınız emin olduğu cevabın yüzdesini size söylemesi için soru net olarak kendisine söylemelisiniz. Yarı yarıya joker hakkınız ile yanlış olan iki seçeneği silebilirsiniz. Ayrıca izleyicilere sorma hakkınız ile de izleyicilerin seçtiği cevap şıklarının yüzdesini görebilirsiniz.

Varmısın yokmusun Varmısın yokmusun Varmısın yokmusun Fox ekranlarında yeni başlayacak olan varmısın yokmusun yarışmasının oyununu oynayabilirsiniz. Oyundaki amacınız kazanabileceğiniz en çok sanal parayı kazanmak. Oyunun başında sizden kendinize ayırmak üzere bir çanta seçmeniz istenecek. Bu çantadaki para banka tekliflerinin hiçbirini kabul etmezseniz oyunun sonunda kazanacağınız paradır. Kendi çantanızı seçtikten sonra sizden 5 tane çanta elemeniz istenecektir.

Eyvah düşüyorum Eyvah düşüyorum Eyvah düşüyorum Oyunumuzun amacı ve yapısı bellidir. Karşınıza çıkan sorulara doğru cevaplar vermeye çalışınız. Bilmediğiniz soruları geçin ve zamanınız kalırsa geri dönerek tekrar doğru cevaplamaya çalışınız. Hızlı ve dikkatli olmalısınız.

Kazanmak için 1 dakika Kazanmak için 1 dakika Kazanmak için 1 dakika Kanal d ekranlarında sunulan yarışmanın oyunu sizler ile. Bu yarışmadaki amacınız belirli araçlar ile belirli oyunlar oynuyacaksınız. Kısaca yani isminden anlaşıldıgı gibi kazanak için 1 dakika sizinle. Gerçekten güzel bir yarışma olacagına inanıyoruz. Şuan oyun içerisinde güzel bir oyun var. Onu oynayın ümit ediyorum ki seveceksiniz.

Çarkıfelek Çarkıfelek Çarkıfelek Harfleri kullanarak size sorulan soruyu cevaplamaya çalışın. Bire bir aynısı olmasada benzer özellikte bir oyun. Harflerin üzerine mouse yardımı ile tıklayarak kelimemizi bulmaya çalışıyoruz. Bu oyunumuzda çarkta var çarkı çevirmekte var. Çarkıfelek şeklinde arama yaparak ulaşabilirsiniz.

4 işlem 4 işlem 4 işlem Oyununda oyunun zorluk derecesini ayarlamak sizin elinizde. 4 İşlem oyununda isterseniz işlemleri karışık bir şekildede çözmeniz mümkün. Oyun içinde işlemleri fare yardımıyla tutup doğru cevabın üzerine sürüklemek yeterli olacaktır.

Passaparola Passaparola Passaparola oyunda bir çember arasında alfabedeki tüm harfler yer alır. Bu harflerle ilgili sorular sorulur. Her sorunun cevabı bu harflerin baş harfi ile başlar. Pas geçtiğiniz soruları süreniz dolmadan tekrar yanıtlama imkanınızda var fakat yanlış cevap verdiğiniz soruları tekrardan çözemiyorsunuz. Oyunu oynarken klavyede yer alan bütün tuşları kullanabilirsiniz. Oyuna başlamak için ise hiç bir butona basmanız gerekmez. Sadece beklemeni yeterli olur. Her oyun bitiminde size yanlış cevap verdiğiniz her sorunun doğrusu gösterilecektir. İsterseniz oyuna tekrar başlayıp hafızanızı ve zekanızı geliştirebilirsiniz.

Uphill Rush 3 Uphill Rush 3 Değişik kategorilerde yarışabileceğiniz heyecanı yüksek bir yarış oyunu. Yön tuşları ile ilerliyoruz. Havadayken akrobatik hareketler yaparak puanlar alabilirsiniz. X tuşu ile turbo moduna geçebilirsiniz.

Hot Rod Yarışı Hot Rod Yarışı Hot Rod şampiyonu olmak için çok hızlı ve kuvvetli arabalara ihtiyacın var. Bölüm sonlarında aracınızın yükseltmelerini yaparak yarışta rakiplerinizin bir adım önüne geçin. Londra, Tokyo, Hong Kong, New York yarışacağınız şehirlerden sadece bir kaçı. Arabayı hareket ettirmek için yön veya W,A,S,D tuşlarını, nitroyu çalıştırmak için boşluk veya X tuşunu kullanıyoruz. İyi eğlenceler.

Türk Uçağı Türk Uçağı oyununda iyi eğlenceler

Seksenler Soru Seksenler Soru TRT ekranlarında severek izlediğimiz seksenler dizisi ile alakalı sorular hazırladık.Sorulara bakarak dizi hakkındaki bilgimizi ölçeceğiz.

Aileler Yarışıyor Aileler Yarışıyor Aileler tekne yarışına katıldı. Meşhur kahraman ailemiz bu yarışı bitirmesi ve önce tamamlaması gerek.

Dini Bilgi Yarışması Dini Bilgi Yarışması Yarışmalar insanlar için vazgeçilmez bir olgudur. İnsanın içerisindeki bencillik duygusu ve hırs duygusu insanın kodlarından gelen yarışma duygusunun ortaya çıkmasına neden olur. Aile içerisinde kardeşler arasında mücadele, okulda öğrenciler arasında mücadele, işte çalışanlar arasında mücadele hep insanın içinde sahip olduğu yarışma duygusundan kaynaklanır. Dini Bilgi yarışmasıda bunlardan biridir. Bizden sizin bilginizi ölçmek için sizlere güzel bir dini yarışma oyunu.

0/0