Çiftçinin Traktörü 3

Çiftçinin Traktörü 3 oyunu 547 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Araba Oyunları

Çiftçinin Traktörü 3 Çiftçinin Traktörü 3 ; Çiftçi amcamız yeni traktörüyle yetiştirdiği ürünleri ve çiftlik hayvanlarını pazara götürüp satmayı amaçlıyor. Bunun için ona yardımcı olmalısınız. Traktörü yön tuşları ile kullanıyoruz. Pazar kapısından giriş yapmak için boşluk tuşunu kullanıyoruz. İyi eğlenceler.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çiftçinin Traktörü 3 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uphill Rush 3 Uphill Rush 3 Değişik kategorilerde yarışabileceğiniz heyecanı yüksek bir yarış oyunu. Yön tuşları ile ilerliyoruz. Havadayken akrobatik hareketler yaparak puanlar alabilirsiniz. X tuşu ile turbo moduna geçebilirsiniz.

Çiftlik İşletmesi 3 Çiftlik İşletmesi 3 Çiftliğimizde tavukları besleyip yumurtalar toplayacağız,ekinler ekip onları satıp para kazanmaya çalışacağız ve çiftliğimizi büyütmeye çalışacağız.

Çiftçinin Traktörü 3 Çiftçinin Traktörü 3 Çiftçi amcamız yeni traktörüyle yetiştirdiği ürünleri ve çiftlik hayvanlarını pazara götürüp satmayı amaçlıyor. Bunun için ona yardımcı olmalısınız. Traktörü yön tuşları ile kullanıyoruz. Pazar kapısından giriş yapmak için boşluk tuşunu kullanıyoruz. İyi eğlenceler.

Çark Parçaları 3 Çark Parçaları 3 Bu oyun size ilk etapta karışık gelebilir ancak kolay ve zevkli bir oyundur.amacımız çark parçalarınının dişlerini birbirine denk getirerek dönmesini sağlamak tüm parçalar farklı yerde dikkat edin.İyi eğlenceler.

Canavar Kamyon Gezisi 3 Canavar Kamyon Gezisi 3 Canavar Kamyon çok daha güçlü olarak geri döndü. Önüne çıkan herşeyi yok et ve nitro için yıldızları topla. Kamyonu kullanmak için yön, Nitroyu aktif etmek için Z tuşunu kullanıyoruz.

Araba Park Etme 3 Araba Park Etme 3 oyununda iyi eğlenceler

3D Renkli Sinir Küpü 3D Renkli Sinir Küpü Oyunumuz 3D yani 3Boyutludur. START butonuna bastıktan sonra ardından beliren PLAY butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda yapmanız gereken sarı küpünüzü kırmızı küpün üzerine aynı hizada getirmektir. Küpünüzü hareket ettirmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kulllanınız. Oyunda alan dışına çıkarsanız oyunu kaybedersiniz.Her yaptığınız hamle sayılır ve ona göre puan alırsınız.

3D Drift Yarışları 3D Drift Yarışları Tozlu yollar, dişli rakipler. Pistlerin en iyisi olduğunu ispatlamanın vakti geldi. Aracınızı yolda tutun ve rakiplerinizi birer birer geride bırakarak bitiş çizgisini ilk gören siz olun. Yarış arabasını yön tuşları ile kullanıyoruz. Drift yapmak için Ctrl veya Shift tuşunu kullanıyoruz. Bölüm sonlarında araç,motor vs yükseltmeleri yaparak yarıştaki şansınızı arttırabilirsiniz. İyi eğlenceler.